Bezpečnostní agentura Securitor s.r.o.

V oboru ochrany majetku a osob máme dlouholeté zkušenosti. Na dynamické změny v oblasti bezpečnosti reagujeme neustálými inovacemi, využíváním nejmodernějších technologií a zaváděním postupů, které nejsou běžně a stereotypně využívané. Klientům tak nabízíme bezpečnostní opatření na míru a garantujeme maximální účinnost našich služeb, ať jde o ochranu osob, firem, domů, areálů nebo celých obcí.

Náš tým tvoří zkušení profesionálové, kteří se neustále vzdělávají. Jsou pravidelně školeni v právním minimu, první pomoci, sebeobraně a v dalších oblastech. Svou profesi vnímáme jako službu občanům a pracujeme s plným nasazením.

Naší základnou je Mělník, ale naše služby využívají obce, firmy i soukromé osoby po celé ČR.

„Svou práci odvádíme zodpovědně, spolehlivě a na profesionální úrovni“

O projektu Město v bezpečí

Cílem tohoto unikátního projektu je Váš pocit bezpečí. Do projektu jsou zapojeni, jak soukromé osoby, tak firmy i veřejné instituce po celé ČR. Projektem reagujeme na stále aktuální téma, což je majetkové kriminalita i počty násilných trestných činů v ulicích českých obcí a měst.

Našimi hlavními tématy jsou:

Snahou projektu je snížit kriminalitu, která začíná být obecně přijímána jako nepříjemná, ale běžná součást života. Zákonem dostupnými prostředky chceme v obcích a městech vytvořit takové podmínky, aby se obyvatelé cítili bezpečně nejen za zamčenými dveřmi svých domovů, ale i v širokém okolí svého bydliště a prakticky na každém kroku.